0216 316 1187
info@tartemtemizlik.com

Diğer Hizmetlerimiz

Plaza İş Merkezi AVM Temizliği

     Günümüzde temizliğin önemli olduğu bazı kurumlar ve özel binalara ait yerler bulunmaktadır. Bunlara örnek olarak ise plaza gibi yerleri de gösterebiliriz. Plazalar özel marka ve firmaların iş yerleri olarak bilinmekte ve ülkemizde hizmet eren birçok saygın firma ve markalarında iş yerleri olarak bilinmektedir.
     Plazalarda yüzlerce çalışan ve hizmet verilen konulara göre de farklı bölümler bulunduğu için oldukça çok katlı büyük konutlar olarak da bilinmektedir. Plaza temizliği konusu da önemli olan ve hem müşteriler hem de marka itibarı içinde önem verilen hususlar arasında yer almaktadır.
     Bu tür yapılarda merdivenlerden tutun farklı bölümler ve odalara kadar birçok yerin temizliği de son derece önem taşımaktadır. Bunların yanı sıra ise plazaların hem iç hem de dış cephe temizliğine de oldukça özen gösterilmektedir. Bu tür yerlerdeki çalışanlar ile beraber müşterilerinde güzel bir ortamda olmaları sağlanmaktadır.
Bunların yanı sıra ise plaza içinde bulunan ya da ürünlerin sergilendiği raflardan tutun, vitrinlere kadar aynı zamanda camların temizliğine kadar birçok konuda da temizlik firmalarının yaptığı çalışmalar sayesinde güzel ve şık ortamların oluşturulması da sağlanmaktadır.
     Plaza temizliği konusunda hizmet veren temizlik firmaları da yeteri miktarda ekipman ve bu konularda tecrübe sahibi çalışanlar ile büyük yapılarda temizliğin kısa sürede ve tatminkar olacak şekilde gerçekleştirilmesi de büyük temizlik firmaları tarafından sağlanan konular arasında da yer almaktadır.